» Makaleler » Klima Teknik Servis » Beykoz Daikin Servisi

resimKonu
Beykoz Daikin Servisi Klima bakım onarım sektörünün lideri ve lokomotif firması olan Akın Klima teknik servis hizmetidir. Ümraniye? nin tamamına profesyonel hizmet sunmaktadır.
 

Beykoz Daikin Servisi

Beykoz Daikin Servisi Klima bakım onarım sektörünün lideri ve lokomotif firması olan Akın Klima teknik servis hizmetidir. Beykoz’ nin tamamına profesyonel hizmet sunmaktadır.

Daikin markasının tüm modeli için servis imkanı sunan nesa 7/24 arıza kaydı alabilmekte ve yerinde müdahale hizmeti vermektedir.

Daikin klima bakımı ve onarımı ciddi bir iştir. Ustalık ve beceri gerektiren bir iştir. Sıradan bir kişi yada kuruma emanet edilmeyecek kadar hassas bir daldır. Daikin klima su, gaz ve elektrik ile çalışan bir cihaz olduğundan dikkat edilmelidir. Uzman kişi yada kurum ile Daikin cihaza müdahale edilmelidir. Çünkü can ve mal güvenliğiniz son derece önemlidir. Beykoz Daikin Servisi bu konuda son derece profesyonel bir kuruluştur. Ve sizlere şu hizmetleri vermektedir:

Daikin Klima Bakımında kesinlikle yapılması gereken işlemler aşağıdaki gibi olup Klima Bakım hizmeti almış olduğunuz esnada bu işlemleri kontrol etmeye çalışınınız.

Daikin Klima Bakımında Neler Yapılır diye sıralamaya çalışırsak;

Daikin Klima Filtre Temizliği ve Bakımı,

Daikin Klima Evaparatör Temizliği ve Bakımı,

Daikin Klima Elektronik Kart Temizliği ve Bakımı,

Daikin Klima Drenaj tahliye tavası temizliği ve bakımı,

Daikin Klima display ekran temizliği ve bakımı,

Daikin Klima yön flapları ve swinglerinin temizliği ve bakımı,

Daikin Klima swing motorlarının kontrolleri ve bakımı,

Daikin Klima fan motoru temizliği ve bakımı,

Daikin Klima fan kanatları temizliği ve bakımı,

Daikin Klima rezistans temizliği ve bakımı,

Daikin Klima dekoratif kapaklarının temizliği ve bakımı,

Daikin Klima kompresör kontrol ve bakımı,

Daikin Klima kondanser temizliği ve bakımı,

Daikin Klima 4 yollu (four-valve) temizliği ve bakımı,

Daikin Klima dış ünite elektronik kart, elektriksel tüm devre elemanlarının temizliği ve bakımı,

Daikin Klima ana devre elemanlarının temizliği ve bakımı,

Daikin Klima yardımcı devre elemanlarının temizliği ve bakımı,

Daikin Klima dış ünite temizliği ve bakımı,

Bunlar gibi işlemler Klima Bakımlarında yapılması gereken işlemlerdir. Klima Bakım Servisi olarak Klima modellerinin değişiklik göstermesi sebebi ile farklı işlemlerde oluşabilir.

 

Beykoz Daikin Servisi sizler için çalışmaktadır. Daikin klima hangi model olursa olsun fark etmez tamiratını yapmaktayız. Bakımın nasıl bir faydası vardır ? kısaca bilgi vermek gerekirse bakımlı iklimlendirme ci,hazları bakımsız cihazlara göre %20 tasarruf sağlamaktadır. Elektrik harcamanız neredeyse yarı yarıya düşmektedir. Arıza ve düzensiz çalışmanın en büyük nedeni toz ve kirdir. Beykoz Daikin Servisi sizleri olası bu nedenlerden %100 kurtarmaktadır bizlere gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz.

 

klima ve klima bakımları mevsim geçişlerinde mutlaka yapılması gereken bir husustur. Eğer düzenli bakım yaptırmadıysanız hemen Beykoz Daikin Servisi ni arayabilir ve almak istediğiniz hizmeti bize iletebilirsiniz. 7 gün 24 saat arıza kaydı alabilmekteyiz.

» Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
powered by ShopPHP | v4