» Makaleler » Klima Teknik Servis » Beykoz Vestel Servisi

resimKonu
Beykoz Vestel Servisi Klima bakım onarım sektörünün lideri ve lokomotif firması olan Akın Klima teknik servis hizmetidir. Beykoz nin tamamına profesyonel hizmet sunmaktadır.
 

Beykoz Vestel Servisi

Beykoz Vestel Servisi Klima bakım onarım sektörünün lideri ve lokomotif firması olan Akın Klima teknik servis hizmetidir. Beykoz’ nin tamamına profesyonel hizmet sunmaktadır.

 

Vestel markasının tüm modeli için servis imkanı sunan nesa 7/24 arıza kaydı alabilmekte ve yerinde müdahale hizmeti vermektedir.

 

Vestel klima bakımı ve onarımı ciddi bir iştir. Ustalık ve beceri gerektiren bir iştir. Sıradan bir kişi yada kuruma emanet edilmeyecek kadar hassas bir daldır. Vestel klima su, gaz ve elektrik ile çalışan bir cihaz olduğundan dikkat edilmelidir. Uzman kişi yada kurum ile Vestel cihaza müdahale edilmelidir. Çünkü can ve mal güvenliğiniz son derece önemlidir. Beykoz Vestel Servisi bu konuda son derece profesyonel bir kuruluştur. Ve sizlere şu hizmetleri vermektedir:

 

Vestel Klima Bakımında kesinlikle yapılması gereken işlemler aşağıdaki gibi olup Klima Bakım hizmeti almış olduğunuz esnada bu işlemleri kontrol etmeye çalışınınız.

 

Vestel Klima Bakımında Neler Yapılır diye sıralamaya çalışırsak;

 

Vestel Klima Filtre Temizliği ve Bakımı,

Vestel Klima Evaparatör Temizliği ve Bakımı,

Vestel Klima Elektronik Kart Temizliği ve Bakımı,

Vestel Klima Drenaj tahliye tavası temizliği ve bakımı,

Vestel Klima display ekran temizliği ve bakımı,

Vestel Klima yön flapları ve swinglerinin temizliği ve bakımı,

Vestel Klima swing motorlarının kontrolleri ve bakımı,

Vestel Klima fan motoru temizliği ve bakımı,

Vestel Klima fan kanatları temizliği ve bakımı,

Vestel Klima rezistans temizliği ve bakımı,

Vestel Klima dekoratif kapaklarının temizliği ve bakımı,

Vestel Klima kompresör kontrol ve bakımı,

Vestel Klima kondanser temizliği ve bakımı,

Vestel Klima 4 yollu (four-valve) temizliği ve bakımı,

Vestel Klima dış ünite elektronik kart, elektriksel tüm devre elemanlarının temizliği ve bakımı,

Vestel Klima ana devre elemanlarının temizliği ve bakımı,

Vestel Klima yardımcı devre elemanlarının temizliği ve bakımı,

Vestel Klima dış ünite temizliği ve bakımı,

 

Bunlar gibi işlemler Klima Bakımlarında yapılması gereken işlemlerdir. Klima Bakım Servisi olarak Klima modellerinin değişiklik göstermesi sebebi ile farklı işlemlerde oluşabilir.

 

Beykoz Vestel Servisi sizler için çalışmaktadır. Vestel klima hangi model olursa olsun fark etmez tamiratını yapmaktayız. Bakımın nasıl bir faydası vardır ? kısaca biVesteli vermek gerekirse bakımlı iklimlendirme ci,hazları bakımsız cihazlara göre %20 tasarruf sağlamaktadır. Elektrik harcamanız neredeyse yarı yarıya düşmektedir. Arıza ve düzensiz çalışmanın en büyük nedeni toz ve kirdir. Beykoz Vestel Servisi sizleri olası bu nedenlerden %100 kurtarmaktadır bizlere gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz.

 

klima ve klima bakımları mevsim geçişlerinde mutlaka yapılması gereken bir husustur. Eğer düzenli bakım yaptırmadıysanız hemen Beykoz Vestel Servisi ni arayabilir ve almak istediğiniz hizmeti bize iletebilirsiniz. 7 gün 24 saat arıza kaydı alabilmekteyiz.

» Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
powered by ShopPHP | v4