» Makaleler » Klima Teknik Servis » Ümraniye Baymak Servisi

resimKonu
Ümraniye Baymak Servisi Klima bakım onarım sektörünün lideri ve lokomotif firması olan Akın Klima teknik servis hizmetidir. Ümraniye nin tamamına profesyonel hizmet sunmaktadır.
 

Ümraniye Baymak Servisi

Ümraniye Baymak Servisi Klima bakım onarım sektörünün lideri ve lokomotif firması olan Akın Klima teknik servis hizmetidir. Ümraniye’ nin tamamına profesyonel hizmet sunmaktadır.

Baymak markasının tüm modeli için servis imkanı sunan nesa 7/24 arıza kaydı alabilmekte ve yerinde müdahale hizmeti vermektedir.

Baymak klima bakımı ve onarımı ciddi bir iştir. Ustalık ve beceri gerektiren bir iştir. Sıradan bir kişi yada kuruma emanet edilmeyecek kadar hassas bir daldır. Baymak klima su, gaz ve elektrik ile çalışan bir cihaz olduğundan dikkat edilmelidir. Uzman kişi yada kurum ile Baymak cihaza müdahale edilmelidir. Çünkü can ve mal güvenliğiniz son derece önemlidir. Ümraniye Baymak Servisi bu konuda son derece profesyonel bir kuruluştur. Ve sizlere şu hizmetleri vermektedir:

Baymak Klima Bakımında kesinlikle yapılması gereken işlemler aşağıdaki gibi olup Klima Bakım hizmeti almış olduğunuz esnada bu işlemleri kontrol etmeye çalışınınız.

Baymak Klima Bakımında Neler Yapılır diye sıralamaya çalışırsak;

Baymak Klima Filtre Temizliği ve Bakımı,

Baymak Klima Evaparatör Temizliği ve Bakımı,

Baymak Klima Elektronik Kart Temizliği ve Bakımı,

Baymak Klima Drenaj tahliye tavası temizliği ve bakımı,

Baymak Klima display ekran temizliği ve bakımı,

Baymak Klima yön flapları ve swinglerinin temizliği ve bakımı,

Baymak Klima swing motorlarının kontrolleri ve bakımı,

Baymak Klima fan motoru temizliği ve bakımı,

Baymak Klima fan kanatları temizliği ve bakımı,

Baymak Klima rezistans temizliği ve bakımı,

Baymak Klima dekoratif kapaklarının temizliği ve bakımı,

Baymak Klima kompresör kontrol ve bakımı,

Baymak Klima kondanser temizliği ve bakımı,

Baymak Klima 4 yollu (four-valve) temizliği ve bakımı,

Baymak Klima dış ünite elektronik kart, elektriksel tüm devre elemanlarının temizliği ve bakımı,

Baymak Klima ana devre elemanlarının temizliği ve bakımı,

Baymak Klima yardımcı devre elemanlarının temizliği ve bakımı,

Baymak Klima dış ünite temizliği ve bakımı,

Bunlar gibi işlemler Klima Bakımlarında yapılması gereken işlemlerdir. Klima Bakım Servisi olarak Klima modellerinin değişiklik göstermesi sebebi ile farklı işlemlerde oluşabilir.

 

Ümraniye Baymak Servisi sizler için çalışmaktadır. Baymak klima hangi model olursa olsun fark etmez tamiratını yapmaktayız. Bakımın nasıl bir faydası vardır ? kısaca bilgi vermek gerekirse bakımlı iklimlendirme ci,hazları bakımsız cihazlara göre %20 tasarruf sağlamaktadır. Elektrik harcamanız neredeyse yarı yarıya düşmektedir. Arıza ve düzensiz çalışmanın en büyük nedeni toz ve kirdir. Ümraniye Baymak Servisi sizleri olası bu nedenlerden %100 kurtarmaktadır bizlere gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz.

 

klima ve klima bakımları mevsim geçişlerinde mutlaka yapılması gereken bir husustur. Eğer düzenli bakım yaptırmadıysanız hemen Ümraniye Baymak Servisi ni arayabilir ve almak istediğiniz hizmeti bize iletebilirsiniz. 7 gün 24 saat arıza kaydı alabilmekteyiz.

» Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
powered by ShopPHP | v4