» Makaleler » Klima Teknik Servis » Ümraniye LG Servisi

resimKonu
Ümraniye LG Servisi Klima bakım onarım sektörünün lideri ve lokomotif firması olan Akın Klima teknik servis hizmetidir. Ümraniye? nin tamamına profesyonel hizmet sunmaktadır.
 

Ümraniye LG Servisi

Ümraniye LG Servisi Klima bakım onarım sektörünün lideri ve lokomotif firması olan Akın Klima teknik servis hizmetidir. Ümraniye’ nin tamamına profesyonel hizmet sunmaktadır.

LG markasının tüm modeli için servis imkanı sunan nesa 7/24 arıza kaydı alabilmekte ve yerinde müdahale hizmeti vermektedir.

LG klima bakımı ve onarımı ciddi bir iştir. Ustalık ve beceri gerektiren bir iştir. Sıradan bir kişi yada kuruma emanet edilmeyecek kadar hassas bir daldır. LG klima su, gaz ve elektrik ile çalışan bir cihaz olduğundan dikkat edilmelidir. Uzman kişi yada kurum ile LG cihaza müdahale edilmelidir. Çünkü can ve mal güvenliğiniz son derece önemlidir. Ümraniye LG Servisi bu konuda son derece profesyonel bir kuruluştur. Ve sizlere şu hizmetleri vermektedir:

LG Klima Bakımında kesinlikle yapılması gereken işlemler aşağıdaki gibi olup Klima Bakım hizmeti almış olduğunuz esnada bu işlemleri kontrol etmeye çalışınınız.

LG Klima Bakımında Neler Yapılır diye sıralamaya çalışırsak;

LG Klima Filtre Temizliği ve Bakımı,

LG Klima Evaparatör Temizliği ve Bakımı,

LG Klima Elektronik Kart Temizliği ve Bakımı,

LG Klima Drenaj tahliye tavası temizliği ve bakımı,

LG Klima display ekran temizliği ve bakımı,

LG Klima yön flapları ve swinglerinin temizliği ve bakımı,

LG Klima swing motorlarının kontrolleri ve bakımı,

LG Klima fan motoru temizliği ve bakımı,

LG Klima fan kanatları temizliği ve bakımı,

LG Klima rezistans temizliği ve bakımı,

LG Klima dekoratif kapaklarının temizliği ve bakımı,

LG Klima kompresör kontrol ve bakımı,

LG Klima kondanser temizliği ve bakımı,

LG Klima 4 yollu (four-valve) temizliği ve bakımı,

LG Klima dış ünite elektronik kart, elektriksel tüm devre elemanlarının temizliği ve bakımı,

LG Klima ana devre elemanlarının temizliği ve bakımı,

LG Klima yardımcı devre elemanlarının temizliği ve bakımı,

LG Klima dış ünite temizliği ve bakımı,

Bunlar gibi işlemler Klima Bakımlarında yapılması gereken işlemlerdir. Klima Bakım Servisi olarak Klima modellerinin değişiklik göstermesi sebebi ile farklı işlemlerde oluşabilir.

 

Ümraniye LG Servisi sizler için çalışmaktadır. LG klima hangi model olursa olsun fark etmez tamiratını yapmaktayız. Bakımın nasıl bir faydası vardır ? kısaca bilgi vermek gerekirse bakımlı iklimlendirme ci,hazları bakımsız cihazlara göre %20 tasarruf sağlamaktadır. Elektrik harcamanız neredeyse yarı yarıya düşmektedir. Arıza ve düzensiz çalışmanın en büyük nedeni toz ve kirdir. Ümraniye LG Servisi sizleri olası bu nedenlerden %100 kurtarmaktadır bizlere gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz.

 

klima ve klima bakımları mevsim geçişlerinde mutlaka yapılması gereken bir husustur. Eğer düzenli bakım yaptırmadıysanız hemen Ümraniye LG Servisi ni arayabilir ve almak istediğiniz hizmeti bize iletebilirsiniz. 7 gün 24 saat arıza kaydı alabilmekteyiz.

» Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
powered by ShopPHP | v4