» Makaleler » Klima Teknik Servis » Ümraniye Toshiba Servisi

resimKonu
Ümraniye Toshiba Servisi Klima bakım onarım sektörünün lideri ve lokomotif firması olan Akın Klima teknik servis hizmetidir. Ümraniye? nin tamamına profesyonel hizmet sunmaktadır.
 

Ümraniye Toshiba Servisi

Ümraniye Toshiba Servisi Klima bakım onarım sektörünün lideri ve lokomotif firması olan Akın Klima teknik servis hizmetidir. Ümraniye’ nin tamamına profesyonel hizmet sunmaktadır.

Toshiba markasının tüm modeli için servis imkanı sunan nesa 7/24 arıza kaydı alabilmekte ve yerinde müdahale hizmeti vermektedir.

Toshiba klima bakımı ve onarımı ciddi bir iştir. Ustalık ve beceri gerektiren bir iştir. Sıradan bir kişi yada kuruma emanet edilmeyecek kadar hassas bir daldır. Toshiba klima su, gaz ve elektrik ile çalışan bir cihaz olduğundan dikkat edilmelidir. Uzman kişi yada kurum ile Toshiba cihaza müdahale edilmelidir. Çünkü can ve mal güvenliğiniz son derece önemlidir. Ümraniye Toshiba Servisi bu konuda son derece profesyonel bir kuruluştur. Ve sizlere şu hizmetleri vermektedir:

Toshiba Klima Bakımında kesinlikle yapılması gereken işlemler aşağıdaki gibi olup Klima Bakım hizmeti almış olduğunuz esnada bu işlemleri kontrol etmeye çalışınınız.

Toshiba Klima Bakımında Neler Yapılır diye sıralamaya çalışırsak;

Toshiba Klima Filtre Temizliği ve Bakımı,

Toshiba Klima Evaparatör Temizliği ve Bakımı,

Toshiba Klima Elektronik Kart Temizliği ve Bakımı,

Toshiba Klima Drenaj tahliye tavası temizliği ve bakımı,

Toshiba Klima display ekran temizliği ve bakımı,

Toshiba Klima yön flapları ve swinglerinin temizliği ve bakımı,

Toshiba Klima swing motorlarının kontrolleri ve bakımı,

Toshiba Klima fan motoru temizliği ve bakımı,

Toshiba Klima fan kanatları temizliği ve bakımı,

Toshiba Klima rezistans temizliği ve bakımı,

Toshiba Klima dekoratif kapaklarının temizliği ve bakımı,

Toshiba Klima kompresör kontrol ve bakımı,

Toshiba Klima kondanser temizliği ve bakımı,

Toshiba Klima 4 yollu (four-valve) temizliği ve bakımı,

Toshiba Klima dış ünite elektronik kart, elektriksel tüm devre elemanlarının temizliği ve bakımı,

Toshiba Klima ana devre elemanlarının temizliği ve bakımı,

Toshiba Klima yardımcı devre elemanlarının temizliği ve bakımı,

Toshiba Klima dış ünite temizliği ve bakımı,

Bunlar gibi işlemler Klima Bakımlarında yapılması gereken işlemlerdir. Klima Bakım Servisi olarak Klima modellerinin değişiklik göstermesi sebebi ile farklı işlemlerde oluşabilir.

 

Ümraniye Toshiba Servisi sizler için çalışmaktadır. Toshiba klima hangi model olursa olsun fark etmez tamiratını yapmaktayız. Bakımın nasıl bir faydası vardır ? kısaca biToshibai vermek gerekirse bakımlı iklimlendirme ci,hazları bakımsız cihazlara göre %20 tasarruf sağlamaktadır. Elektrik harcamanız neredeyse yarı yarıya düşmektedir. Arıza ve düzensiz çalışmanın en büyük nedeni toz ve kirdir. Ümraniye Toshiba Servisi sizleri olası bu nedenlerden %100 kurtarmaktadır bizlere gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz.

 

klima ve klima bakımları mevsim geçişlerinde mutlaka yapılması gereken bir husustur. Eğer düzenli bakım yaptırmadıysanız hemen Ümraniye Toshiba Servisi ni arayabilir ve almak istediğiniz hizmeti bize iletebilirsiniz. 7 gün 24 saat arıza kaydı alabilmekteyiz.

» Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
powered by ShopPHP | v4