» Makaleler » Klima Teknik Servis » Ümraniye Viessman Servisi

resimKonu
Ümraniye Viessman Servisi Klima bakım onarım sektörünün lideri ve lokomotif firması olan Akın Klima teknik servis hizmetidir. Ümraniye? nin tamamına profesyonel hizmet sunmaktadır.
 

Ümraniye Viessman Servisi

Ümraniye Viessman Servisi Klima bakım onarım sektörünün lideri ve lokomotif firması olan Akın Klima teknik servis hizmetidir. Ümraniye’ nin tamamına profesyonel hizmet sunmaktadır.

Viessman markasının tüm modeli için servis imkanı sunan nesa 7/24 arıza kaydı alabilmekte ve yerinde müdahale hizmeti vermektedir.

Viessman klima bakımı ve onarımı ciddi bir iştir. Ustalık ve beceri gerektiren bir iştir. Sıradan bir kişi yada kuruma emanet edilmeyecek kadar hassas bir daldır. Viessman klima su, gaz ve elektrik ile çalışan bir cihaz olduğundan dikkat edilmelidir. Uzman kişi yada kurum ile Viessman cihaza müdahale edilmelidir. Çünkü can ve mal güvenliğiniz son derece önemlidir. Ümraniye Viessman Servisi bu konuda son derece profesyonel bir kuruluştur. Ve sizlere şu hizmetleri vermektedir:

Ümraniye Viessman Servisi, ümraniye, Viessman, servisi, servis, bakım, yedek parça, onarım, Ümraniye Viessman, Viessman klima servisi, Viessman klima bakım, Viessman klima onarım

Viessman Klima Bakımında kesinlikle yapılması gereken işlemler aşağıdaki gibi olup Klima Bakım hizmeti almış olduğunuz esnada bu işlemleri kontrol etmeye çalışınınız.

Viessman Klima Bakımında Neler Yapılır diye sıralamaya çalışırsak;

Viessman Klima Filtre Temizliği ve Bakımı,

Viessman Klima Evaparatör Temizliği ve Bakımı,

Viessman Klima Elektronik Kart Temizliği ve Bakımı,

Viessman Klima Drenaj tahliye tavası temizliği ve bakımı,

Viessman Klima display ekran temizliği ve bakımı,

Viessman Klima yön flapları ve swinglerinin temizliği ve bakımı,

Viessman Klima swing motorlarının kontrolleri ve bakımı,

Viessman Klima fan motoru temizliği ve bakımı,

Viessman Klima fan kanatları temizliği ve bakımı,

Viessman Klima rezistans temizliği ve bakımı,

Viessman Klima dekoratif kapaklarının temizliği ve bakımı,

Viessman Klima kompresör kontrol ve bakımı,

Viessman Klima kondanser temizliği ve bakımı,

Viessman Klima 4 yollu (four-valve) temizliği ve bakımı,

Viessman Klima dış ünite elektronik kart, elektriksel tüm devre elemanlarının temizliği ve bakımı,

Viessman Klima ana devre elemanlarının temizliği ve bakımı,

Viessman Klima yardımcı devre elemanlarının temizliği ve bakımı,

Viessman Klima dış ünite temizliği ve bakımı,

Bunlar gibi işlemler Klima Bakımlarında yapılması gereken işlemlerdir. Klima Bakım Servisi olarak Klima modellerinin değişiklik göstermesi sebebi ile farklı işlemlerde oluşabilir.

 

Ümraniye Viessman Servisi sizler için çalışmaktadır. Viessman klima hangi model olursa olsun fark etmez tamiratını yapmaktayız. Bakımın nasıl bir faydası vardır ? kısaca biViessmani vermek gerekirse bakımlı iklimlendirme ci,hazları bakımsız cihazlara göre %20 tasarruf sağlamaktadır. Elektrik harcamanız neredeyse yarı yarıya düşmektedir. Arıza ve düzensiz çalışmanın en büyük nedeni toz ve kirdir. Ümraniye Viessman Servisi sizleri olası bu nedenlerden %100 kurtarmaktadır bizlere gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz.

 

klima ve klima bakımları mevsim geçişlerinde mutlaka yapılması gereken bir husustur. Eğer düzenli bakım yaptırmadıysanız hemen Ümraniye Viessman Servisi ni arayabilir ve almak istediğiniz hizmeti bize iletebilirsiniz. 7 gün 24 saat arıza kaydı alabilmekteyiz.

» Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
powered by ShopPHP | v4