» Makaleler » Klima Teknik Servis » Üsküdar Mitsubishi Servisi

resimKonu
Üsküdar Mitsubishi Servisi Klima bakım onarım sektörünün lideri ve lokomotif firması olan Akın Klima teknik servis hizmetidir. Ümraniye? nin tamamına profesyonel hizmet sunmaktadır.
 

Üsküdar Mitsubishi Servisi

Üsküdar Mitsubishi Servisi Klima bakım onarım sektörünün lideri ve lokomotif firması olan Akın Klima teknik servis hizmetidir. Üsküdar’ nin tamamına profesyonel hizmet sunmaktadır.

Mitsubishi markasının tüm modeli için servis imkanı sunan nesa 7/24 arıza kaydı alabilmekte ve yerinde müdahale hizmeti vermektedir.

Mitsubishi klima bakımı ve onarımı ciddi bir iştir. Ustalık ve beceri gerektiren bir iştir. Sıradan bir kişi yada kuruma emanet edilmeyecek kadar hassas bir daldır. Mitsubishi klima su, gaz ve elektrik ile çalışan bir cihaz olduğundan dikkat edilmelidir. Uzman kişi yada kurum ile Mitsubishi cihaza müdahale edilmelidir. Çünkü can ve mal güvenliğiniz son derece önemlidir. Üsküdar Mitsubishi Servisi bu konuda son derece profesyonel bir kuruluştur. Ve sizlere şu hizmetleri vermektedir:

Mitsubishi Klima Bakımında kesinlikle yapılması gereken işlemler aşağıdaki gibi olup Klima Bakım hizmeti almış olduğunuz esnada bu işlemleri kontrol etmeye çalışınınız.

Mitsubishi Klima Bakımında Neler Yapılır diye sıralamaya çalışırsak;

Mitsubishi Klima Filtre Temizliği ve Bakımı,

Mitsubishi Klima Evaparatör Temizliği ve Bakımı,

Mitsubishi Klima Elektronik Kart Temizliği ve Bakımı,

Mitsubishi Klima Drenaj tahliye tavası temizliği ve bakımı,

Mitsubishi Klima display ekran temizliği ve bakımı,

Mitsubishi Klima yön flapları ve swinglerinin temizliği ve bakımı,

Mitsubishi Klima swing motorlarının kontrolleri ve bakımı,

Mitsubishi Klima fan motoru temizliği ve bakımı,

Mitsubishi Klima fan kanatları temizliği ve bakımı,

Mitsubishi Klima rezistans temizliği ve bakımı,

Mitsubishi Klima dekoratif kapaklarının temizliği ve bakımı,

Mitsubishi Klima kompresör kontrol ve bakımı,

Mitsubishi Klima kondanser temizliği ve bakımı,

Mitsubishi Klima 4 yollu (four-valve) temizliği ve bakımı,

Mitsubishi Klima dış ünite elektronik kart, elektriksel tüm devre elemanlarının temizliği ve bakımı,

Mitsubishi Klima ana devre elemanlarının temizliği ve bakımı,

Mitsubishi Klima yardımcı devre elemanlarının temizliği ve bakımı,

Mitsubishi Klima dış ünite temizliği ve bakımı,

Bunlar gibi işlemler Klima Bakımlarında yapılması gereken işlemlerdir. Klima Bakım Servisi olarak Klima modellerinin değişiklik göstermesi sebebi ile farklı işlemlerde oluşabilir.

 

Üsküdar Mitsubishi Servisi sizler için çalışmaktadır. Mitsubishi klima hangi model olursa olsun fark etmez tamiratını yapmaktayız. Bakımın nasıl bir faydası vardır ? kısaca biMitsubishii vermek gerekirse bakımlı iklimlendirme ci,hazları bakımsız cihazlara göre %20 tasarruf sağlamaktadır. Elektrik harcamanız neredeyse yarı yarıya düşmektedir. Arıza ve düzensiz çalışmanın en büyük nedeni toz ve kirdir. Üsküdar Mitsubishi Servisi sizleri olası bu nedenlerden %100 kurtarmaktadır bizlere gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz.

 

klima ve klima bakımları mevsim geçişlerinde mutlaka yapılması gereken bir husustur. Eğer düzenli bakım yaptırmadıysanız hemen Üsküdar Mitsubishi Servisi ni arayabilir ve almak istediğiniz hizmeti bize iletebilirsiniz. 7 gün 24 saat arıza kaydı alabilmekteyiz.

» Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
powered by ShopPHP | v4